Flaga Australii

"Zrób to sam"

AUSTRALIA


Wybierz sobie termin oraz
ułóż indywidualny plan zwiedzania Australii i Oceanii


Flaga Aborygenów
Zdjęcia z Australii znajdują się w naszej galerii zdjęć

Zapraszamy Państwa do Australii. Oprócz propozycji klasycznych (tj. w grupach z pilotem) proponujemy Państwu samodzielne wybranie sobie miejsc w Australii, które chcielibyście zobaczyć. Na sezon 2009 przygotowujemy dla Państwa propozycje pakietowe, których kolejność można sobie dowolnie wybrać. Wyjazd indywidualny (np. w małej 2-3 osobowej grupie rodzinnej czy też znajomych) nie niesie ryzyka odwołania imprezy ze względu na niewystarczającą ilość uczestników. Jeżeli ze znacznym wyprzedzeniem zaplanowaliście Państwo urlop związany z wyjazdem do Australii i na 2 tygodnie przed wyjazdem dowiadujecie się, że niestety "nici" z wyjazdu to na pewno nie jest to sytuacja komfortowa. Wyjazd "pakietowy" bez pilota, przy podstawowej znajomości języka angielskiego przez przynajmniej jednego uczestnika, jest rozsądną alternatywą dla klasycznych wyjazdów z pilotem.

Po zaplanowaniu wyjazdu według propozycji pakietowych otrzymują Państwo plan podróży z numerami rezerwacji oraz adresami i numerami telefonów usługodawców w Australii (transfery, hotele, wewnętrzne przeloty, wycieczki etc.).
Przykładowa propozycja programu dla 2-3 osób podana jest poniżej zdjęcia.
Z czasem różnych propozycji zwiedzania Australii będzie na naszej stronie przybywać.

Przykładowy program pakietowy zwiedzania Australii dla osób indywidualnych
PAKIET MINI
(Sydney, Uluru - Ayers Rock, Brisbane)

1-3 dzień: Wylot z Polski przez 2 porty tranzytowe. SYDNEY: transfer z lotniska do hotelu. Zwiedzanie miasta. Nocleg.
3 dzień: SYDNEY - zwiedzanie miasta lub opcjonalnie wyjazd do Blue Mountains. Nocleg w Sydney.
4 dzień: Transfer z hotelu na lotnisko. Przelot do ULURU - AYERS ROCK świętej góry Aborygenów. Transfer do miejsca zakwaterowania. Opcjonalna możliwość uczestnictwa w kilkugodzinnym programie np. "Sounds od silence" - podziwianie Uluru przy zachodzie słońca z lampką szampana w ręku, kolacja "na łonie natury" (z widokiem na Uluru). Kolacja składa się z lokalnych przysmaków takich jak mięso kangura, krokodyla, etc. Po zachodzie słońca posiłek odbywa się pod południowym nieboskłonem z innymi niż w Europie gwiazdami i gwiazdozbiorami (niesamowita Droga Mleczna z Obłokiem Magellana, Krzyż Południa etc.). Pod koniec programu komentarz w języku angielskim opisujący nieboskłon również przy pomocy świetlnego snopu światła :) Nocleg.
5 dzień: Wczesna pobudka przed wschodem słońca. Wyjazd autokarem na podziwianie zmieniających się barw ULURU przed, w trakcie oraz po wschodzie słońca. Rozgrzewająca herbata. Opcjonalnie spacer wokół Uluru lub (jeśli zarządzający górą Aborygeni pozwolą) wspinaczka na Uluru (wskazane minimum dobrej kondycji). Możliwość odwiedzenia Centrum Kultury Aborygeńskiej. Nocleg.
6 dzień: Czas wolny w Ayers Rock. Transfer na lotnisko. Przelot do BRISBANE via Sydney. Transfer do hotelu. Nocleg.
7 dzień: BRISBANE - zwiedzanie miasta. Możliwość rejsu po rzece, zwiedzenia Sanktuarium Koali lub np. przejście po przęsłach mostu (w grupach 10 osobowych z instruktorem). Nocleg.
8 dzień: Całodzienny wyjazd na ZŁOTE WYBRZEŻE (Golden Coast), np. do Surfers Paradise - raju dla serferów z dobrą dla nich falą, szeroką plażą i drapaczami chmur przy plaży. Powrót do Brisbane.
9 dzień: Czas wolny w Brisbane. Transfer z hotelu na lotnisko. Wylot do Polski przez 2 porty tranzytowe.
10 dzień/11 dzień: Powrót do Polski.

INNE PROPOZYCJE "PAKIETOWEGO" ZWIEDZANIA AUSTRALII
PRZYGOTOWUJEMY WEDŁUG ŻYCZENIA KLIENTÓW

_Strona główna > Inne kraje > Australia
AMIGO - Biuro Usług Turystycznych, ul. Forsycjowa 10, 51-253 Wrocław
tel. 71 72-555-76, tel. 606 99-80-60, fax: 71 722-28-82, fax: 71 78-73-400, e-mail: amigo@amigo.wroc.pl lub amigo@polnet.cc
Strona AMIGO istnieje od kwietnia 1999 roku. Data ostatniej aktualizacji podstrony: 12.02.2010 - Maciej Oziembłowski (c)