_Strona główna > Dania > Bornholm
flaga Danii
Bornholm
flaga Danii
Schronisko Boderne - Rosengaarden*** (dojazd własny)
(obecnie nie prowadzimy sprzedaży w schronisku Boderne)
Zapraszamy do innych ośrodków wczasowych na Bornholmie
Schronisko Boderne Plaża Boderne

Widok ogólny schroniska

Plaża w Boderne (1500 m od schroniska)

Schronisko Boderne (Rosengaarden)*** znajduje się w środkowej części południowego Bornholmu w odległości ok. 1500 metrów od piaszczystej plaży w Boderne. Do stolicy Bornholmu - Ronne jest 17 km, zaś do byłej stolicy, "miasta kwiatów" - Aakirkeby ok. 4 km.

W skład kompleksu Rosengaarden wchodzą następujące budynki:

1. główny (znajduje się tutaj recepcja, sala telewizyjna, restauracja, sala konferencyjna i pomieszczenie komputerowe do użytku turystów). Na piętrze mieszczą się 4 pokoje (2-4 osobowe) z toaletami i prysznicami na korytarzu.

2. administracyjny (jest tutaj kuchnia i świetlica). Na piętrze są 4 pokoje (3-7 osobowe) z toaletami i prysznicami na korytarzu. Znajduje się tutaj również małe mieszkanie z 7 miejscami do spania, z toaletą i łazienką z prysznicem.

3. dom kowala z 9 miejscami do spania pełniący funkcję domu letniskowego.

4. oficyna posiadająca 6 pomieszczeń rodzinnych (z łazienkami i toaletami) oraz 6 pokojów dwuosobowych (również z łazienkami i toaletami).

Na terenie schroniska znajduje się kafeteria, restauracja, sala telewizyjna. W ogrodzie urządzony jest plac zabaw. Znajduje się tutaj również wydzielone miejsce na ognisko, z możliwością grillowania. Teren przy schronisku można wykorzystać także do zorganizowania zabaw lub innych atrakcji na świeżym powietrzu. Na terenie schroniska mieści się również nieduży kiosk.

Budynek główny Pokój

Wejście do Recepcji

Wnętrze jednego z pokoi

_Strona główna > Dania > Bornholm
AMIGO - Biuro Usług Turystycznych, ul. Forsycjowa 10, 51-253 Wrocław,
tel. (0-71) 72-555-76, tel. 0 606 99-80-60, fax: (0-71) 78-73-400, e-mail: amigo (at) amigo.wroc.pl lub amigo (at) polnet.cc
Strona AMIGO istnieje od kwietnia 1999 roku. Data ostatniej aktualizacji podstrony: 13.02.2009 - Maciej Oziembłowski (c)