_Strona główna > Czechy > Wielka Praga: Pruhonice
flaga Czech
WIELKA PRAGA
flaga Czech
PRUHONICE: Hotel*** pod Pragą (dojazd własny)

Widok ogólny hotelu

Hotel*** jest małym, kameralnym obiektem położonym w podpraskiej miejscowości Pruhonice obok drogi na Brno. Hotel oferuje swoim gościom schludne i ładne pokoje jedno-, dwu- oraz trzyosobowe. Każdy pokój posiada łazienkę z toaletą, telefon oraz kolorowy telewizor z telewizją satelitarną. Na parterze hotelu znajduje się restauracja oraz bar. Przed hotelem jest miejsce do zaparkowania samochodów osobowych.

Hotel znajduje się około 15-20 min. samochodem od centrum Pragi. Możliwy jest dojazd do Pragi autobusem miejskim oraz metrem, niemniej jednak zajmuje to więcej czasu.

Dojazd własny. Dla grup zorganizowanych możliwość indywidualnej kalkulacji.
Łazienka
Jeden z pokoi

PRUHONICE

Około 400 metrów od hotelu znajduje się malutki, urokliwy ryneczek, a zaraz za nim interesujący kompleks zamkowo-parkowy. Warto wiedzieć, że właśnie w Pruhonicach jest jeden z największych w Europie parków o powierzchni 240 hektarów założony jeszcze w 1885 roku. XVI-wieczny zamek  (przebudowany w wieku XIX w stylu pseudorenesansowym) do dzisiaj jest miejscem bardzo ciekawym.

Wejście do kompleksu zamkowo-parkowego w Pruhonicach
_Strona główna > Czechy > Wielka Praga: Pruhonice
AMIGO - Biuro Usług Turystycznych, ul. Forsycjowa 10, 51-253 Wrocław
tel. (0-71) 72-555-76, tel. 0 606 99-80-60, fax: (0-71) 78-73-400, e-mail: amigo (at) amigo.wroc.pl lub amigo (at) polnet.cc
Strona AMIGO istnieje od kwietnia 1999 roku. Data ostatniej aktualizacji podstrony: 16.02.2009 - Maciej Oziembłowski (c)