_Strona główna > O firmie

O FIRMIE

Informacje nt. Biura Usług Turystycznych AMIGO we Wrocławiu

Firma nasza powstała w 1997 roku. Dwa lata później, tj. w 1999 roku zostaliśmy członkiem Dolnośląskiej Izby Turystyki. Od początku naszej działalności staraliśmy się specjalizować w stosunkowo mało uczęszczanych kierunkach (Bornholm, dawne Kresy Wschodnie). Zajmujemy się również organizacją wyjazdów w miejsca bardziej popularne takie jak Czechy, Słowacja, Węgry czy też na południe Francji (Lazurowe Wybrzeże). Główny nacisk kładziemy na zorganizowanie naszym Klientom pobytów z dojazdem własnym oraz przygotowanie zorganizowanych wycieczek grupowych (wyjazdy turystyczne, szkoleniowe, motywacyjne, rajdy). W ofercie mamy również wyjazdy w kierunkach egzotycznych takich jak np. Australia, Chiny, Meksyk.

Biuro Podróży AMIGO jest prowadzone przez mgr inż. Beatę Oziembłowską (duże doświadczenie m.in. w pracy z grupami w tym młodzieżowymi - posiadany tytuł nauczyciela dyplomowanego) oraz dr inż. Macieja Oziembłowskiego (m.in. licencjonowany pilot wycieczek zagranicznych). Wiedza merytoryczna, uczciwość oraz doświadczenie to atuty naszego biura. Jesteśmy członkami wrocławskiego oddziału Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich, tak więc imprezy organizowane na nasze dawne Kresy Wschodnie to m.in. pewnego rodzaju misja wynikająca z wewnętrznej potrzeby. Jak do tej pory Dolnośląska Izba Turystyki nie odnotowała żadnej skargi na naszą działalność i czynimy wszystko aby taki stan rzeczy nie uległ zmianie.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług

   
lokalizacja biura
Turystów zapraszamy na ul. Forsycjową 10 we Wrocławiu. W latach 1998-2004 biuro nasze znajdowało się nieopodal Hali Targowej co ukazane zostało na planie Wrocławia z 1562 roku.
 
     
AMIGO - Biuro Usług Turystycznych, ul. Forsycjowa 10, 51-253 Wrocław
tel. (0-71) 72-555-76, tel. 0 606 99-80-60, fax: (0-71) 78-73-400, e-mail: amigo (at) amigo.wroc.pl lub amigo (at) polnet.cc
Strona AMIGO istnieje od kwietnia 1999 roku. Data ostatniej aktualizacji podstrony: 17.02.2009 - Maciej Oziembłowski (c)