_Strona główna > Meksyk > Dolna Kalifornia
 

meksyk

MEKSYK
meksyk
 
MEKSYK: Dolna Kalifornia, 9 dni
Wycieczka
Miasto Meksyk, Tijuana, Ensenada, Valle de Guadalupe, Bufadora, La Paz, Todos Santos, Los Cabos, El Arco

Cena za osobę: od 6650 zł + 1250 USD
Meksyk Meksyk
Tutaj znajduje się galeria zdjęć z miasta Tijuana

Program

Dzień 1: Warszawa - Miasto Meksyk
Spotkanie na lotnisku w Warszawie. Wylot do Meksyku. Powitanie na lotnisku. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Wypoczynek po podróży. Kolacja i nocleg w Mieście Meksyk.
Dzień 2: Tijuana - Fox Xploration - Ensenada
Śniadanie. Przejazd na lotnisko. Przelot do Tijuana. Krótkie panoramiczne zwiedzanie Tijuany i przejazd do nadmorskiego studia kinowego Fox Xploration, gdzie nakręcono m.in. film "Titanic". Zwiedzanie sal studyjnych, rekwizytorni, gadżetów filmowych, etc. Przejazd krajobrazowa droga wzdłuż wybrzeża Pacyfiku do Ensenada. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja i wieczór na bulwarach słynącej z łagodnego śródziemnomorskiego klimatu Ensenady. Nocleg
Dzień 3: Valle de Guadalupe - Bufadora
Śniadanie. Przejazd szlakiem najsłynniejszych kalifornijskich win z Doliny Guadalupe do winnic La Cetto i Monte Xanic. Zwiedzanie i degustacja. Powrót do hotelu. Przejazd nad skalista zatokę La Bufadora, w której woda rozbija się o skały tworząc efekt potężnego pieniącego sie syfonu. Kolacja. Wieczór i nocleg w Ensenada.
Dzień 4: La Paz - Todos Santos
Śniadanie. Przejazd na lotnisko i efektowny przelot samolotem ponad pustynnym wybrzeżem i ponad wyspami wzdłuż Półwyspu Kalifornijskiego do La Paz. Przejazd do magicznego miasta Todos Santos. Zwiedzanie m.in. słynnego z muzycznej inspiracji Hotelu Kalifornia. Dla chętnych trekking skalistym klifowym wybrzeżem do najpiękniejszych okolicznych plaż. Przejazd do Los Cabos. Zakwaterowanie w hotelu z bezpośrednim dostępem do plaży. Kolacja i nocleg.
Dzień 5: Los Cabos - El Arco
Śniadanie. Wypoczynek "all inclusive" na plażach Los Cabos. Po południu rejs zadaszona łodzią do symbolicznej skały El Arco oraz na pobliską Playa del Amor. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.
Dzień 6: Los Cabos - Quad/ Rino Safari
Śniadanie. Wypoczynek "all inclusive" na plażach Los Cabos. Wyprawa quadami lub terenowymi samochodami Rino nadbrzeżną pustynią, wśród olbrzymich kaktusów, po wyschniętych korytach rzek i po rozległych plażach z imponującymi widokami na Pacyfik. Kolacja i nocleg Los Cabos.
Dzień 7: Los Cabos "all inclusive"
Śniadanie. Wypoczynek "all inclusive" na plażach Los Cabos. Czas na zakupy. Kolacja i nocleg
Dzień 8: Los Cabos - Miasto Meksyk
Śniadanie. Wypoczynek "all inclusive" na plażach Los Cabos. Przedłużenie pobytu (wymagane zgłoszenie w momencie dokonywania rezerwacji, patrz UWAGI**) lub przejazd na lotnisko, przelot do Miasta Meksyk i wylot z Meksyku.

Dzień 9: Warszawa - Okęcie
Powrót do kraju.

W sprawie terminów i cennika prosimy o kontakt

meksyk

Świadczenia
 
- przelot: Warszawa - Miasto Meksyk - Tijuana - La Paz/ Los Cabos - Miasto Meksyk - Warszawa
- ubezpieczenie KL (50 000 Euro), NNW (16 000 PLN), OC (60 000 Euro), bagaż (1 800 PLN)
- transfery i przejazdy klimatyzowanym samochodem typu VAN/MINIBUS lub klimatyzowanym autokarem
- noclegi w hotelach 4*/ 5*; w Los Cabos z bezpośrednim dostępem do plaży
- pokoje dwuosobowe z łazienką
- obfite śniadania i trzydaniowe obiady lub kolacje wg programu wraz z napojami niebutelkowanymi (woda, soki, kawa lub herbata) - podczas objazdu
- podczas pobytu w Los Cabos - pakiet "all inclusive"
- koktajle powitalne w hotelach;
- opieka polskojęzycznego pilota podczas całej imprezy
- zniżki dla dostawek: poniżej 11 lat: -25%; powyżej 11 lat: wysokość zniżki do uzgodnienia (dostawka lub pokój trzyosobowy z dwoma dużymi łóżkami)
- przejazdy wszystkimi środkami lokomocji opisanymi w programie
- wstępy do zwiedzanych obiektów, do Parków Narodowych, opłaty dojazdowe
- napiwki dla pokojówek, boyów hotelowych i kelnerów w restauracjach
- wszystkie opłaty lotniskowe, wszystkie podatki
- kieszonkowy przewodnik
Uwagi
- dopłata do pokoju jednoosobowego wynosi 390 USD/ osobę
- istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji (3.5% wartości imprezy) oraz kosztów leczenia w następstwie chorób przewlekłych (5 Euro/ dzień)
- *ceny wycieczek fakultatywnych, płatnych na miejscu, uzależnione są od liczby uczestników, podane są orientacyjnie i mogą ulec zmianom
- **przedłużenie pobytu w Los Cabos 4* "all inclusive" (cena na osobę, bez transferu hotel-lotnisko, w terminie: 15/04 - 15/12, poza 01/06 - 31/08):
- 3 noce - 490 USD w DBL, 640 USD w SGL
- 5 nocy - 690 USD w DBL, 930 USD w SGL
- 7 nocy - 860 USD w DBL, 1 190 USD w SGL
- **przedłużenie pobytu w Los Cabos 4* "all inclusive" (cena na osobę, bez transferu hotel-lotnisko, w terminie: 15/12 - 15/04, oraz 01/06 - 31/08):
- 3 noce - 630 USD w DBL, 770 USD w SGL
- 5 nocy - 890 USD w DBL, 1 190 USD w SGL
- 7 nocy - 1 150 USD w DBL, 1 660 USD w SGL
_Strona główna > Meksyk > Dolna Kalifornia
AMIGO - Biuro Usług Turystycznych, ul. Forsycjowa 10, 51-253 Wrocław
tel. 71 72-555-76, tel. 606 99-80-60, fax: 71 722-28-82, fax: 71 78-73-400, e-mail: amigo@amigo.wroc.pl lub amigo@polnet.cc
Strona AMIGO istnieje od kwietnia 1999 roku. Data ostatniej aktualizacji podstrony: 11.02.2010 - Maciej Oziembłowski (c)