_Strona główna > Polska > Dolny Śląsk: Lasy Złotowskie
Dolny Śląsk - Lasy Złotowskie


Herb Dolnego Śląska

Kwatera Łowiecka
(Dworek Myśliwski)
w lasach pomiędzy Trzebnicą, Miliczem i Twardogórą (dojazd własny)
 


Herb Dolnego Śląska

90 zł/os./2 noclegi (w pokoju dwu lub trzyosobowym) lub
60 zł/os./1 nocleg (w pokoju dwu lub trzyosobowym)
Idealne miejsce na wyjazd weekendowy np. z Wrocławia, Poznania
lub innych miejscowości regionu

Zapraszamy Państwa na pobyt do jednego z ciekawszych zakątków Polski - do Lasów Złotowskich położonych pomiędzy Trzebnicą, Miliczem a Twardogórą w północnej części województwa dolnośląskiego. Miejsce jest bardzo malownicze - i co ważne znajduje się z dala od ruchliwych szlaków. Czyste powietrze oraz obecność lasu sprawiają, że miejsce to jest idealne do wypoczynku zarówno dla rodzin z dziećmi jak i dla grona znajomych. Kwatera łowiecka, która mieści się w urokliwym dworku myśliwskim, zaprasza nie tylko myśliwych, ale również tych, którzy chcą wypocząć przy ognisku (własnoręcznie rozpalonym), spacerując lub też jeżdżąc na rowerach po okolicy.

CHARAKTERYSTYKA OBIEKTU:

Ośrodek położony jest w otoczeniu Lasów Złotowskich w granicach administracyjnych gminy Zawonia na terenie Nadleśnictwa Oleśnica. Brak zgiełku i cisza otoczenia czyni taką lokalizację bardzo atrakcyjną. Ośrodek posiada 13 miejsc noclegowych w trzech pokojach trzyosobowych i dwóch pokojach dwuosobowych. Każdy pokój posiada osobną łazienkę. W części wspólnej dostępna jest sala telewizyjna oraz sala z kominkiem.

Obiekt wraz z miejscami parkingowymi dla aut osobowych jest ogrodzony (z możliwością zamykania na noc). Na terenie obiektu znajduje się zagospodarowane miejsce na grilla oraz ognisko.

Istnieje również możliwość zamówienia posiłków za dodatkową odpłatnością. Do ośrodka wiedzie asfaltowa droga przez las.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia ośrodka i najbliższej okolicy:
_Strona główna > Polska > Dolny Śląsk: Lasy Złotowskie
AMIGO - Biuro Usług Turystycznych, ul. Nyska 68 lok.56, 50-505 Wrocław,
tel. (0-71) 72-555-76, tel. 0 606 99-80-60, fax: (0-71) 78-73-400, e-mail: amigo (at) amigo.wroc.pl lub amigo (at) polnet.cc
Strona AMIGO istnieje od kwietnia 1999 roku. Data ostatniej aktualizacji podstrony: 16.05.2004 - Maciej Oziembłowski (c)