_Strona główna > Polska > Dolny Śląsk: Kudowa Zdrój
Ziemia Kłodzka
KUDOWA ZDRÓJ: Ośrodek**** wypoczynkowo-kongresowy
obok Parku Narodowego Gór Stołowych (dojazd własny)


PAKIETY POBYTOWE w tym TURNUSY REHABILITACYJNE

Cennik 2009

Propozycje pakietów pobytowych wraz z cennikiem do pobrania
(w PDF-ie - 93 kB)

Zapraszamy Państwa na pobyt do jednego z najpiękniejszych zakątków Polski - do Ziemi Kłodzkiej. Na stosunkowo niewielkiej powierzchni zgromadzonych jest wiele bogactw przyrodniczych i kulturalnych. Znajduje się tutaj skupisko znanych uzdrowisk, skalne labirynty Gór Stołowych, odludne Góry Bystrzyckie i Bialskie, znane sanktuaria, ruiny zamków, urocze miasteczka, kościółki i jaskinie. Dużym atutem regionu jest również bliskość Czech.

W bezpośredniej bliskości Kudowy znajdują się m.in. następujące atrakcje turystyczne:
Po polskiej stronie: Góry Stołowe, Duszniki Zdrój (Muzeum Papiernictwa), Polanica Zdrój (Muzeum Etnograficzne), Kłodzko (twierdza, podziemna trasa turystyczna, Muzeum Ziemi Kłodzkiej), Kletno (Jaskinia Niedźwiedzia), Wambierzyce (Bazylika NMP), Zieleniec (zimowy raj narciarski).
Po czeskiej stronie: Nachod (zamek) - 3 km, Czeska Skalice (Muzeum Bożeny Nemcowej) - 8 km, Teplice nad Metuji (Ardspaskie Skalne Miasto) - 30 km, Dvur Kralove (ZOO i safari) - 30 km, Praga - 150 km.

Lokalizacja ta jest idealna na miłe spędzenie swojego wolnego czasu. Kudowa Zdrój znajduje się około 130 km od Wrocławia przy międzynarodowej trasie do Pragi. Miejsce to nadaje się nie tylko na wczasy czy pobyt rehabilitacyjny, ale również na wyjazd weekendowy lub tranzytowy w drodze na Zachód Europy. Miejsce to jest również idealne na organizację kongresów.
W celu uzyskania bliższych informacji o obiekcie pod konkretne zapotrzebowanie prosimy o kontakt z naszym biurem.

CHARAKTERYSTYKA OBIEKTU:

Ośrodek**** wypoczynkowo-kongresowy położony jest w otoczeniu lasu na skraju Parku Narodowego Gór Stołowych w granicach administracyjnych miejscowości Kudowa Zdrój. Brak zgiełku i cisza otoczenia czyni taką lokalizację bardzo atrakcyjna. Ośrodek posiada prawie 100 miejsc noclegowych. Oferujemy apartamenty oraz komfortowe pokoje z minibarem, TV, telefonem, lodówką.

Obiekt jest w pełni monitorowany i posiada parking strzeżony.

Do dyspozycji Państwa pozostają wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowizualny i multimedialny (rzutnik multimedialny, komputer, DVD, CD, video, rzutnik pisma, flip-chart, ekran o szerokości 3,5 m, nagłośnienie) klimatyzowana sala kinowo-konferencyjna na 95 osób oraz sala konferencyjna na 70 osób.

W obiekcie oprócz bazy noclegowej i szkoleniowej znajduje się również zaplecze gastronomiczne - restauracja, drink bar, dwie kawiarenki widokowe serwujące znakomite potrawy i napoje.

Na terenie obiektu znajduje się Klinika Zdrowia, gdzie można skorzystać z masaży oraz zabiegów leczniczych i odnowy biologicznej z użyciem nowoczesnych urządzeń. Można również skorzystać z zespołu basenowego, gdzie polecane są zabiegi hydroterapeutyczne z całą gamą masaży podwodnych, kąpiele zmiennocieplne, jaccuzzi, sauna.

Podane ceny są takie same jakie płaci się na miejscu w ośrodku. Dojazd własny.
_Strona główna > Polska > Dolny Śląsk: Kudowa Zdrój
AMIGO - Biuro Usług Turystycznych, ul. Forsycjowa 10, 51-253 Wrocław,
tel. (0-71) 72-555-76, tel. 0 606 99-80-60, fax: (0-71) 78-73-400, e-mail: amigo (at) amigo.wroc.pl lub amigo (at) polnet.cc
Strona AMIGO istnieje od kwietnia 1999 roku. Data ostatniej aktualizacji podstrony: 17.02.2009 - Maciej Oziembłowski (c)