_Strona główna > Węgry > Zalakaros
Zalakaros
Węgry Zachodnie: apartamenty**
BASENY TERMALNE

Oferta dla grup - wyjazdy integracyjne, motywacyjne etc.

Baseny termalne w Zalakaros - brodzik
Baseny termalne w Zalakaros - zjeżdżalnia
Łazienka w apartamentach

Zapraszamy Państwa na wczasy do jednego z ciekawszych miejsc na Węgrzech - do Zalakaros, miejscowości uzdrowiskowej położonej w zachodniej części Węgier nieopodal jeziora Balaton (ok. 35 km). Lokalizacja ta jest idealna dla osób, które nie lubią dużych molochów turystycznych nastawionych na masową obsługę klienta. Zalakaros, chociaż ma status miasta (najmniejszego na Węgrzech) to bardziej przypomina małą miejscowość letniskową. Szerszą popularność przyniosły miasteczku źródła wód termalnych odkryte w latach sześćdziesiątych. Tak więc główną atrakcją Zalakaros są BASENY TERMALNE dostępne dla gości w kompleksie uzdrowiskowym zarówno pod dachem jak i na wolnym powietrzu (wstęp na baseny termalne jest płatny dodatkowo).

POŁOŻENIE:

Hotel** znajduje się w bezpośredniej bliskości basenów termalnych (około 200 metrów) przy głównej ulicy miasteczka.

ZAKWATEROWANIE:

Dla gości do dyspozycji są jedno i dwupokojowe APARTAMENTY z mini-kuchnią wyposażoną w naczynia, sztuće, lodówkę, kuchenkę elektryczną. Apartamenty posiadają również łazienkę, balkon (lub na parterze - bezpośrednie wyjście na zielony teren wokół hotelu), TV-sat, mini-sejf na dokumenty (płatny dodatkowo ok. 0,7 Euro/dobę + wymagana jest zwrotna kaucja 10 Euro za klucz).

WYŻYWIENIE:

Istnieją 3 możliwości:
Bez wyżywnienia (posiłki można przygotowywać samemu w swoim apartamencie)
Możliwość wykupienia śniadań (BB) - płatne ok. 880 HUF (ok. 3,6 Euro)
Możliwość wykupienia śniadań i obiadokolacji (HB) - płatne ok. 1980 HUF (ok. 8 Euro)

PARKING dla samochodów:

Na ogrodzonym terenie hotelu możliwe jest parkowanie samochodów gości hotelowych za odpłatnością (ok. 1,3 Euro/dobę). Zwrotna kaucja za klucz elektroniczny do otwierania szlabanu (wjazd na teren hotelu) wynosi 10 Euro.

DODATKOWE INFORMACJE O HOTELU:

Hotel posiada własne mini-centrum odnowy biologicznej, w tym m.in.: fizjoterapia, konsultacje reumatologiczne, elektroterapia, masaże podwodne, kąpiele solne etc. Na terenie hotelu znajduje się mały sklep z artykułami spożywczymi czynny kilka godzin rano i popołudniu. Oprócz restauracji jest tutaj również fryzjer, zakład kosmetyczny oraz dentysta.

*Do ceny należy doliczyć lokalny podatek uzdrowiskowy wynoszący ok. 1,6 Euro/dzień/os.

Widok hotelu** od głównej drogi w Zalakaros
Widok hotelu** od strony parkingu dla gości
Pokój i aneks kuchenny
Pokój
Zdjęcia basenów w Zalakaros (część standardowa)
Zdjęcia basenów w Zalakaros (część dostępna za dodatkową opłatą)
_Strona główna > Węgry > Zalakaros
AMIGO - Biuro Usług Turystycznych, ul. Nyska 68 lok.56, 50-505 Wrocław,
tel. (0-71) 72-555-76, tel. 0 606 99-80-60, fax: (0-71) 78-73-400, e-mail: amigo (at) amigo.wroc.pl lub amigo (at) polnet.cc
Strona AMIGO istnieje od kwietnia 1999 roku. Data ostatniej aktualizacji podstrony: 05.02.2005 - Maciej Oziembłowski (c)