_Strona główna > Czechy > Karkonosze: Pec pod Śnieżką
flaga Czech
Karkonosze
flaga Czech
PEC POD ŚNIEŻKĄ: Pensjonat wypoczynkowy
oferta dla grup zorganizowanych
Idealne miejsce na rajdy, wyjazdy integracyjne, motywacyjne etc.

Zapraszamy Państwa do wypoczynku w czeskich Karkonoszach proponując zakwaterowanie w pensjonacie położonym w miejscowości Pec pod Śnieżką. Pensjonat zapewnia zakwaterowanie rodzinom, młodzieży szkolnej oraz różnym grupom zorganizowanym. Ośrodek posiada 3 budynki oddalone od siebie około 100 metrów. W głównym budynku znajduje się jadalnia dla gości. W skład kompleksu ośrodka wchodzą również: disco club, czeska gospoda, meksykańska restauracja, kantor wymiany walut, kort tenisowy, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Do dyspozycji gości są 2 i 3 osobowe pokoje (standard turystyczny). W pokojach znajdują się umywalki z ciepłą i zimną wodą, zaś na pietrze są wspólne prysznice i toalety. Istnieje możliwość całodziennego wyżywienia lub skorzystania tylko ze śniadania lub obiadokolacji. Śniadanie podawane jest w formie bufetu, zaś obiad i kolacja to wybór z kilku propozycji.

Zapraszamy grupy zorganizowane do składania zapytań ofertowych
_Strona główna > Czechy > Karkonosze: Pec pod Śnieżką
AMIGO - Biuro Usług Turystycznych, ul. Forsycjowa 10, 51-253 Wrocław
tel. (0-71) 72-555-76, tel. 0 606 99-80-60, fax: (0-71) 78-73-400, e-mail: amigo (at) amigo.wroc.pl lub amigo (at) polnet.cc
Strona AMIGO istnieje od kwietnia 1999 roku. Data ostatniej aktualizacji podstrony: 16.02.2009 - Maciej Oziembłowski (c)